">">zaproszenia, zaproszenia ślubne, warszawa, zaproszenia slubne, na ślub, na wesele, weselne - Art.Design Studio
WINIETKA W1456TEKST GŁÓWNY 14

ZAPROSZENIE 1251
Powiększ zdjęcie


ZAPROSZENIE 1251

( Art.Design Studio )
Cena: 3.70 zł

 

rozmiar po złożeniu: 132x132 mm,
rozmiar po rozłoźeniu: 264x132 mm,
rozmiar koperty: 140x140 mm

blankiet:
papier ozdobny gładki w kolorze bordo, zdobiony tłoczonym motywem liści, nadruk tekstu na dwóch dołączonych kartonikach, część przednia wiązana brązowym papierowym sznurkiem, 240 gram

środek:
dwa kartoniki z gładkiego papieru ozdobnego w kolorze kremowym, 250 gram

koperta:
papier gładki matowy w kolorze kremowym, 120 gram


Dostępność

Ilość w magazynie: 96570

Przeciętny czas dostawy:

7d.gif

:

:

:
Ostatnia aktualizacja: niedziela, 20 maj 2018 09:50

jm-wedding03

jm-wedding03

jm-wedding03

Zaproszenia Ślubne: w naszej ofercie bogaty wybór zaproszeń i zawiadomień na ślub i wesele, zaproszenia okolicznościowe, zaproszenia ślubne z nadrukiem i personalizacją. Zaproszenia na chrzest i komunię, studniówkę, urodziny, osiemnastkę. Znakomitej jakość koperty ozdobne. Doskonała jakość i przystępna cena to nasze główne atuty.

Kartki Świąteczne: naszym klientom biznesowym oferujemy najlepszej jakości kartki świąteczne na Boże Narodzenie, Wielkanoc i Nowy Rok. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, niebanalne wzornictwo, prostota formy, przy zachowaniu symboli świątecznych. Zakup naszych produktów napewno pomoże Państwu w utrzymaniu pozytywnych relacji biznesowych.

Dodatki na Ślub i Wesele: oferujemy także całą gamę dodatków ślubno-weselnych, upiększających ceremonię ślubną i zabawę weselną. Piękne winietki weselne, menu weselne, podziękowania dla Gości i Rodziców, przywieszki i zawieszki na butelki, plany stółow, księgi gości, serwetniki, pudełeczka na prezenty to nasza specjalność.