">">zaproszenia, zaproszenia ślubne, warszawa, zaproszenia slubne, na ślub, na wesele, weselne - Art.Design Studio
ZAPROSZENIE 1347ZAPROSZENIE 1538-1 Laser

ZAPROSZENIE 1271
Powiększ zdjęcie


ZAPROSZENIE 1271

( Art.Design Studio )
Cena: 3.00 zł

 

rozmiar po złożeniu: 105x153 mm,

rozmiar po rozłożeniu: 153x242 mm,

rozmiar koperty: 114x162 mm

 

blankiet: papier w kolorze kremowym, z dwustronną wyrazistą fakturą prążków, zdobiony tłoczeniem i perłową folią, 160 gram

NADRUK wykonywany jest bezpośrednio na okładce

koperta: papier gładki matowy w kolorze kremowym, 120 gram


Dostępność

Ilość w magazynie: 10000

Przeciętny czas dostawy:

7d.gif

:

:
Ostatnia aktualizacja: piątek, 22 czerwiec 2018 01:58

jm-wedding03

jm-wedding03

jm-wedding03

Zaproszenia Ślubne: w naszej ofercie bogaty wybór zaproszeń i zawiadomień na ślub i wesele, zaproszenia okolicznościowe, zaproszenia ślubne z nadrukiem i personalizacją. Zaproszenia na chrzest i komunię, studniówkę, urodziny, osiemnastkę. Znakomitej jakość koperty ozdobne. Doskonała jakość i przystępna cena to nasze główne atuty.

Kartki Świąteczne: naszym klientom biznesowym oferujemy najlepszej jakości kartki świąteczne na Boże Narodzenie, Wielkanoc i Nowy Rok. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, niebanalne wzornictwo, prostota formy, przy zachowaniu symboli świątecznych. Zakup naszych produktów napewno pomoże Państwu w utrzymaniu pozytywnych relacji biznesowych.

Dodatki na Ślub i Wesele: oferujemy także całą gamę dodatków ślubno-weselnych, upiększających ceremonię ślubną i zabawę weselną. Piękne winietki weselne, menu weselne, podziękowania dla Gości i Rodziców, przywieszki i zawieszki na butelki, plany stółow, księgi gości, serwetniki, pudełeczka na prezenty to nasza specjalność.