">">zaproszenia, zaproszenia ślubne, warszawa, zaproszenia slubne, na ślub, na wesele, weselne - Art.Design Studio
PUDEŁECZKO PD-08 NA PREZENCIKI DLA GOŚCI - SZYFONZAPROSZENIA, ZAWIADOMIENIA Vintage 3

ZAPROSZENIE 1662 Laser
Powiększ zdjęcie


ZAPROSZENIE 1662 Laser

( Art.Design Studio )
Cena: 4.70 zł

 

rozmiary:
zamknięte 168x90 mm
otwarte 168x180 mm
koperta 180x100 mm

okładka:
wykonana z ozdobnego, opalizującego papieru w kolorze białym, z delikatną fakturą rastra, 250 gram. Elementem dekoracyjnym są wycięte laserem imiona Młodych, między którymi
jest wytłoczony liść.

środek:
metalizowany papier w kolorze bladoróżowym, 120 gram.

koperta:
papier gładki, matowy w kolorze białym, 120 gram.


Dostępność

Ilość w magazynie: 10000

Przeciętny czas dostawy:

7d.gif

:

:

:
Ostatnia aktualizacja: niedziela, 20 maj 2018 10:09

jm-wedding03

jm-wedding03

jm-wedding03

Zaproszenia Ślubne: w naszej ofercie bogaty wybór zaproszeń i zawiadomień na ślub i wesele, zaproszenia okolicznościowe, zaproszenia ślubne z nadrukiem i personalizacją. Zaproszenia na chrzest i komunię, studniówkę, urodziny, osiemnastkę. Znakomitej jakość koperty ozdobne. Doskonała jakość i przystępna cena to nasze główne atuty.

Kartki Świąteczne: naszym klientom biznesowym oferujemy najlepszej jakości kartki świąteczne na Boże Narodzenie, Wielkanoc i Nowy Rok. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, niebanalne wzornictwo, prostota formy, przy zachowaniu symboli świątecznych. Zakup naszych produktów napewno pomoże Państwu w utrzymaniu pozytywnych relacji biznesowych.

Dodatki na Ślub i Wesele: oferujemy także całą gamę dodatków ślubno-weselnych, upiększających ceremonię ślubną i zabawę weselną. Piękne winietki weselne, menu weselne, podziękowania dla Gości i Rodziców, przywieszki i zawieszki na butelki, plany stółow, księgi gości, serwetniki, pudełeczka na prezenty to nasza specjalność.