">">zaproszenia, zaproszenia ślubne, warszawa, zaproszenia slubne, na ślub, na wesele, weselne - Art.Design Studio
TEKST GŁÓWNY 18ZAPROSZENIE LC1318

ZAPROSZENIE 1292
Powiększ zdjęcie


ZAPROSZENIE 1292

( Art.Design Studio )
Cena: 3.50 zł

 

rozmiar po złożeniu 105x154 mm;

rozmiar po rozłożeniu 230x154 mm;

rozmiar koperty 115x162 mm

 

okładka: papier gładki, w kolorze bordowym, zdobiony głębokim  tłoczeniem w formie stylizowanego tulipana, z oryginalnym zamknięciem kokardką z kremowej wstążki, 250 gram

środek: papier gładki matowy, w kolorze kremowym, z zaokrąglonymi narożnikami, rozmiar 103x144 mm, 250 gram

dodatki: wstążka 6 mm, kremowa, błyszcząca

koperta: papier gładki matowy, w kolorze kremowym, 120 gram


Dostępność

Ilość w magazynie: 9855

Przeciętny czas dostawy:

7d.gif

:

:

:
Ostatnia aktualizacja: niedziela, 20 maj 2018 09:49

jm-wedding03

jm-wedding03

jm-wedding03

Zaproszenia Ślubne: w naszej ofercie bogaty wybór zaproszeń i zawiadomień na ślub i wesele, zaproszenia okolicznościowe, zaproszenia ślubne z nadrukiem i personalizacją. Zaproszenia na chrzest i komunię, studniówkę, urodziny, osiemnastkę. Znakomitej jakość koperty ozdobne. Doskonała jakość i przystępna cena to nasze główne atuty.

Kartki Świąteczne: naszym klientom biznesowym oferujemy najlepszej jakości kartki świąteczne na Boże Narodzenie, Wielkanoc i Nowy Rok. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, niebanalne wzornictwo, prostota formy, przy zachowaniu symboli świątecznych. Zakup naszych produktów napewno pomoże Państwu w utrzymaniu pozytywnych relacji biznesowych.

Dodatki na Ślub i Wesele: oferujemy także całą gamę dodatków ślubno-weselnych, upiększających ceremonię ślubną i zabawę weselną. Piękne winietki weselne, menu weselne, podziękowania dla Gości i Rodziców, przywieszki i zawieszki na butelki, plany stółow, księgi gości, serwetniki, pudełeczka na prezenty to nasza specjalność.