">">zaproszenia, zaproszenia ślubne, warszawa, zaproszenia slubne, na ślub, na wesele, weselne - Art.Design Studio
WINIETKA W1444ZAPROSZENIA A10814

ZAPROSZENIE 1407
Powiększ zdjęcie


ZAPROSZENIE 1407

( Art.Design Studio )
Cena: 4.70 zł

 

rozmiary:
rozmiar po złożeniu 105 x 154 mm;
rozmiar po rozłożeniu 230 x 154 mm;
rozmiar koperty 115 x 162 mm

 

okładka:
bardzo wysokiej jakości elegancki, ozdobny papier transparentny w kolorze białym, zdobiony nadrukiem i srebrną folią, z oryginalnym zamknięciem kokardką, 200 gram

środek:
bardzo wysokiej jakości elegancki, ozdobny papier gładki, matowy, w kolorze naturalniebiałym, z zaokrąglonymi narożnikami, rozmiar 103x144 mm, 250 gram

dodatki:
satynowa wstążka 3 mm, w kolorze kremowym

koperta:
bardzo wysokiej jakości elegancki, ozdobny papier gładki, matowy w kolorze naturalniebiałym, 120 gram


Dostępność

Ilość w magazynie: 10000

Przeciętny czas dostawy:

7d.gif

:

:

:
Ostatnia aktualizacja: piątek, 22 czerwiec 2018 02:09

jm-wedding03

jm-wedding03

jm-wedding03

Zaproszenia Ślubne: w naszej ofercie bogaty wybór zaproszeń i zawiadomień na ślub i wesele, zaproszenia okolicznościowe, zaproszenia ślubne z nadrukiem i personalizacją. Zaproszenia na chrzest i komunię, studniówkę, urodziny, osiemnastkę. Znakomitej jakość koperty ozdobne. Doskonała jakość i przystępna cena to nasze główne atuty.

Kartki Świąteczne: naszym klientom biznesowym oferujemy najlepszej jakości kartki świąteczne na Boże Narodzenie, Wielkanoc i Nowy Rok. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, niebanalne wzornictwo, prostota formy, przy zachowaniu symboli świątecznych. Zakup naszych produktów napewno pomoże Państwu w utrzymaniu pozytywnych relacji biznesowych.

Dodatki na Ślub i Wesele: oferujemy także całą gamę dodatków ślubno-weselnych, upiększających ceremonię ślubną i zabawę weselną. Piękne winietki weselne, menu weselne, podziękowania dla Gości i Rodziców, przywieszki i zawieszki na butelki, plany stółow, księgi gości, serwetniki, pudełeczka na prezenty to nasza specjalność.