">">zaproszenia, zaproszenia ślubne, warszawa, zaproszenia slubne, na ślub, na wesele, weselne - Art.Design Studio
CZCIONKA 22MENU M1435

ZAPROSZENIE 1409
Powiększ zdjęcie


ZAPROSZENIE 1409

( Art.Design Studio )
Cena: 3.50 zł

 

rozmiary:
podkładka 152 x 152 mm
kalka 152 x 152 mm
koperta 156 x 156 mm

 

podkładka:
bardzo wysokiej jakości elegancki, ozdobny papier gładki, matowy w kolorze kremowym, 250 gram, zdobiony dookolnym tłoczeniem

okładka:
bardzo wysokiej jakości elegancka, ozdobna kalka półprzezroczysta zdobiona nadrukiem w kolorze pistacjowej zieleni i srebrną folią, 115 gram

dodatek:
papierowy sznurek w kolorze białym łączący elementy zaproszenia

koperta:
bardzo wysokiej jakości elegancki, ozdobny papier gładki, matowy w kolorze kremowym, 120 gram

 

zaproszenie 1409 dopasowane jest graficznie winietki W1409


Dostępność

Ilość w magazynie: 10000

Przeciętny czas dostawy:

7d.gif

:

:

:
Ostatnia aktualizacja: piątek, 22 czerwiec 2018 02:00

jm-wedding03

jm-wedding03

jm-wedding03

Zaproszenia Ślubne: w naszej ofercie bogaty wybór zaproszeń i zawiadomień na ślub i wesele, zaproszenia okolicznościowe, zaproszenia ślubne z nadrukiem i personalizacją. Zaproszenia na chrzest i komunię, studniówkę, urodziny, osiemnastkę. Znakomitej jakość koperty ozdobne. Doskonała jakość i przystępna cena to nasze główne atuty.

Kartki Świąteczne: naszym klientom biznesowym oferujemy najlepszej jakości kartki świąteczne na Boże Narodzenie, Wielkanoc i Nowy Rok. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, niebanalne wzornictwo, prostota formy, przy zachowaniu symboli świątecznych. Zakup naszych produktów napewno pomoże Państwu w utrzymaniu pozytywnych relacji biznesowych.

Dodatki na Ślub i Wesele: oferujemy także całą gamę dodatków ślubno-weselnych, upiększających ceremonię ślubną i zabawę weselną. Piękne winietki weselne, menu weselne, podziękowania dla Gości i Rodziców, przywieszki i zawieszki na butelki, plany stółow, księgi gości, serwetniki, pudełeczka na prezenty to nasza specjalność.