">">zaproszenia, zaproszenia ślubne, warszawa, zaproszenia slubne, na ślub, na wesele, weselne - Art.Design Studio
ZAPROSZENIE 2535 - BORDOZAPROSZENIE 1339

ZAPROSZENIE 1425
Powiększ zdjęcie


ZAPROSZENIE 1425

( Art.Design Studio )
Cena: 4.20 zł

 

rozmiary:
rozmiar po złożeniu: 132 x 132 mm,
rozmiar po rozłożeniu: 264x 132 mm,
rozmiar koperty: 140 x 140 mm

 

blankiet:
bardzo wysokiej jakości elegancki, ozdobny papier gładki, metalizowany w kolorze miedzianym, zdobiony tłoczonym motywem stylizowanych serc, zdobiony złotą folią, nadruk tekstu na dwóch dołączonych kartonikach, część przednia wiązana złotą gumką, 250 gram

środek:
dwa kartoniki z bardzo wysokiej jakości eleganckiego, ozdobnego papieru gładkiego, matowego w kolorze kremowym, 250 gram

koperta:
bardzo wysokiej jakości elegancki, ozdobny papier gładki, matowy w kolorze kremowym, 120 gram

 

W CENIE ZAPROSZENIA Z NADRUKIEM ZAWARTY JEST NADRUK NA 2 PODDRUKACH.


Dostępność

Ilość w magazynie: 9945

Przeciętny czas dostawy:

7d.gif

:

:

:
Ostatnia aktualizacja: piątek, 22 czerwiec 2018 01:48

jm-wedding03

jm-wedding03

jm-wedding03

Zaproszenia Ślubne: w naszej ofercie bogaty wybór zaproszeń i zawiadomień na ślub i wesele, zaproszenia okolicznościowe, zaproszenia ślubne z nadrukiem i personalizacją. Zaproszenia na chrzest i komunię, studniówkę, urodziny, osiemnastkę. Znakomitej jakość koperty ozdobne. Doskonała jakość i przystępna cena to nasze główne atuty.

Kartki Świąteczne: naszym klientom biznesowym oferujemy najlepszej jakości kartki świąteczne na Boże Narodzenie, Wielkanoc i Nowy Rok. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, niebanalne wzornictwo, prostota formy, przy zachowaniu symboli świątecznych. Zakup naszych produktów napewno pomoże Państwu w utrzymaniu pozytywnych relacji biznesowych.

Dodatki na Ślub i Wesele: oferujemy także całą gamę dodatków ślubno-weselnych, upiększających ceremonię ślubną i zabawę weselną. Piękne winietki weselne, menu weselne, podziękowania dla Gości i Rodziców, przywieszki i zawieszki na butelki, plany stółow, księgi gości, serwetniki, pudełeczka na prezenty to nasza specjalność.