">">zaproszenia, zaproszenia ślubne, warszawa, zaproszenia slubne, na ślub, na wesele, weselne - Art.Design Studio
CZCIONKA 24MENU M1432-7

ZAPROSZENIE 1430
Powiększ zdjęcie


ZAPROSZENIE 1430

( Art.Design Studio )
Cena: 4.70 zł

 

rozmiar po rozłożeniu 297 x 210 mm;

 

blankiet:
pojedynczy arkusz do zwinięcia w rulon. Bardzo wysokiej jakości elegancki, ozdobny papier w kolorze waniliowym o wysokiej przezroczystości, doskonale imitujący czerpany, z wyraźnie widocznymi włóknami zatopionymi w masie papierowej

wiązanie:
sznurek papierowy w kolorze brązowym

 

Do wyboru: Eleganckie Pudełeczko, lub Elegancka Koperta


Dostępność

Ilość w magazynie: 93565

Przeciętny czas dostawy:

7d.gif

:

:

:
Ostatnia aktualizacja: niedziela, 20 maj 2018 09:46

jm-wedding03

jm-wedding03

jm-wedding03

Zaproszenia Ślubne: w naszej ofercie bogaty wybór zaproszeń i zawiadomień na ślub i wesele, zaproszenia okolicznościowe, zaproszenia ślubne z nadrukiem i personalizacją. Zaproszenia na chrzest i komunię, studniówkę, urodziny, osiemnastkę. Znakomitej jakość koperty ozdobne. Doskonała jakość i przystępna cena to nasze główne atuty.

Kartki Świąteczne: naszym klientom biznesowym oferujemy najlepszej jakości kartki świąteczne na Boże Narodzenie, Wielkanoc i Nowy Rok. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, niebanalne wzornictwo, prostota formy, przy zachowaniu symboli świątecznych. Zakup naszych produktów napewno pomoże Państwu w utrzymaniu pozytywnych relacji biznesowych.

Dodatki na Ślub i Wesele: oferujemy także całą gamę dodatków ślubno-weselnych, upiększających ceremonię ślubną i zabawę weselną. Piękne winietki weselne, menu weselne, podziękowania dla Gości i Rodziców, przywieszki i zawieszki na butelki, plany stółow, księgi gości, serwetniki, pudełeczka na prezenty to nasza specjalność.