">">zaproszenia, zaproszenia ślubne, warszawa, zaproszenia slubne, na ślub, na wesele, weselne - Art.Design Studio
StartSklep on-linePodziękowania PODZIĘKOWANIE D1333

 

 

 

ZAPROSZENIE 1499ZAPROSZENIE 1470

PODZIĘKOWANIE D1333
Powiększ zdjęcie


PODZIĘKOWANIE D1333

( Art.Design Studio )
Cena: 2.00 zł

 

rozmiary:
podziękowanie 122 x 122 mm
koperta 140 x 140 mm

 

blankiet:
bardzo wysokiej jakości papier gładki matowy w kolorze kremowym, zdobiony przyklejką tłoczoną i zdobioną metaliczną bordową folią w kształcie serca, 250 gram

koperta:
bardzo wysokiej jakości papier gładki matowy w kolorze kremowym, 120 gram

 

podziękowanie D1333 dopasowane jest graficznie do menu M1336


Dostępność

Ilość w magazynie: 97870

Przeciętny czas dostawy:

7d.gif

:
Ostatnia aktualizacja: niedziela, 22 kwiecień 2018 12:41

jm-wedding03

jm-wedding03

jm-wedding03

Zaproszenia Ślubne: w naszej ofercie bogaty wybór zaproszeń i zawiadomień na ślub i wesele, zaproszenia okolicznościowe, zaproszenia ślubne z nadrukiem i personalizacją. Zaproszenia na chrzest i komunię, studniówkę, urodziny, osiemnastkę. Znakomitej jakość koperty ozdobne. Doskonała jakość i przystępna cena to nasze główne atuty.

Kartki Świąteczne: naszym klientom biznesowym oferujemy najlepszej jakości kartki świąteczne na Boże Narodzenie, Wielkanoc i Nowy Rok. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, niebanalne wzornictwo, prostota formy, przy zachowaniu symboli świątecznych. Zakup naszych produktów napewno pomoże Państwu w utrzymaniu pozytywnych relacji biznesowych.

Dodatki na Ślub i Wesele: oferujemy także całą gamę dodatków ślubno-weselnych, upiększających ceremonię ślubną i zabawę weselną. Piękne winietki weselne, menu weselne, podziękowania dla Gości i Rodziców, przywieszki i zawieszki na butelki, plany stółow, księgi gości, serwetniki, pudełeczka na prezenty to nasza specjalność.