">">zaproszenia, zaproszenia ślubne, warszawa, zaproszenia slubne, na ślub, na wesele, weselne - Art.Design Studio
ZAPROSZENIA C11301ZAPROSZENIE 2542 - CZERWIEŃ

WINIETKA W0337
Powiększ zdjęcie


WINIETKA W0337

( Art.Design Studio )
Cena: 1.30 zł

 

rozmiar:
awers 85 x 85 mm,
rewers 85 x 85 mm

 

papier:
bardzo wysokiej jakości papier gładki matowy w kolorze białym, zdobiony przyklejką tłoczoną i zdobioną metaliczną srebrną folią, 250 gram

 

winietka W1337 dopasowana jest graficznie do podziękowania D1337 i menu M1337


Dostępność

Ilość w magazynie: 94870

Przeciętny czas dostawy:

7d.gif

:
Ostatnia aktualizacja: niedziela, 18 marzec 2018 23:22

jm-wedding03

jm-wedding03

jm-wedding03

Zaproszenia Ślubne: w naszej ofercie bogaty wybór zaproszeń i zawiadomień na ślub i wesele, zaproszenia okolicznościowe, zaproszenia ślubne z nadrukiem i personalizacją. Zaproszenia na chrzest i komunię, studniówkę, urodziny, osiemnastkę. Znakomitej jakość koperty ozdobne. Doskonała jakość i przystępna cena to nasze główne atuty.

Kartki Świąteczne: naszym klientom biznesowym oferujemy najlepszej jakości kartki świąteczne na Boże Narodzenie, Wielkanoc i Nowy Rok. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, niebanalne wzornictwo, prostota formy, przy zachowaniu symboli świątecznych. Zakup naszych produktów napewno pomoże Państwu w utrzymaniu pozytywnych relacji biznesowych.

Dodatki na Ślub i Wesele: oferujemy także całą gamę dodatków ślubno-weselnych, upiększających ceremonię ślubną i zabawę weselną. Piękne winietki weselne, menu weselne, podziękowania dla Gości i Rodziców, przywieszki i zawieszki na butelki, plany stółow, księgi gości, serwetniki, pudełeczka na prezenty to nasza specjalność.