">">zaproszenia, zaproszenia ślubne, warszawa, zaproszenia slubne, na ślub, na wesele, weselne - Art.Design Studio
ZAPROSZENIE 1469ZAPROSZENIE 2541 - STARE ZŁOTO

WINIETKA W06
Powiększ zdjęcie


WINIETKA W06

( Art.Design Studio )
Cena: 1.30 zł

 

rozmiar:
podstawa 20 x 88 mm,
awers 88 x 73 mm,
rewers 88 x 73 mm

 

blankiet:
bardzo wysokiej jakości papier gładki matowy w kolorze kremowym, zdobiony tłoczeniem na awersie, gładki na rewersie, 250 gram

wiązanie:
tasiemka satynowa lub sznurek papierowy - do wyboru:

srebrna tasiemka 2 mm

złota wstążka 6 mm

kremowa wstążka 6 mm

ciemnozielona wstążka 6 mm

granatowa wstążka 6 mm

bordowa wstążka 6 mm

fioletowa wstążka 6 mm


Dostępność

Ilość w magazynie: 99475

Przeciętny czas dostawy:

7d.gif

:
Ostatnia aktualizacja: piątek, 20 kwiecień 2018 02:42

jm-wedding03

jm-wedding03

jm-wedding03

Zaproszenia Ślubne: w naszej ofercie bogaty wybór zaproszeń i zawiadomień na ślub i wesele, zaproszenia okolicznościowe, zaproszenia ślubne z nadrukiem i personalizacją. Zaproszenia na chrzest i komunię, studniówkę, urodziny, osiemnastkę. Znakomitej jakość koperty ozdobne. Doskonała jakość i przystępna cena to nasze główne atuty.

Kartki Świąteczne: naszym klientom biznesowym oferujemy najlepszej jakości kartki świąteczne na Boże Narodzenie, Wielkanoc i Nowy Rok. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, niebanalne wzornictwo, prostota formy, przy zachowaniu symboli świątecznych. Zakup naszych produktów napewno pomoże Państwu w utrzymaniu pozytywnych relacji biznesowych.

Dodatki na Ślub i Wesele: oferujemy także całą gamę dodatków ślubno-weselnych, upiększających ceremonię ślubną i zabawę weselną. Piękne winietki weselne, menu weselne, podziękowania dla Gości i Rodziców, przywieszki i zawieszki na butelki, plany stółow, księgi gości, serwetniki, pudełeczka na prezenty to nasza specjalność.