">">zaproszenia, zaproszenia ślubne, warszawa, zaproszenia slubne, na ślub, na wesele, weselne - Art.Design Studio
ZAPROSZENIE 2538 - GRANATMENU - GRANATOWE

WINIETKA W1404
Powiększ zdjęcie


WINIETKA W1404

( Art.Design Studio )
Cena: 1.50 zł

 

rozmiary:
podstawa 20 x 88 mm,
awers 88 x 73 mm,
rewers 88 x 73 mm

 

papier:
bardzo wysokiej jakości papier metalizowany w kolorze kremowo-perłowym, 200 gram, zdobiony tłoczeniem na awersie, gładki na rewersie

wiązanie:
gumka w materiałowym oplocie w kolorze złotym

 

winietka W1404 dopasowana jest graficznie do zaproszenia 1404


Dostępność

Ilość w magazynie: 9870

Przeciętny czas dostawy:

7d.gif

:
Zobacz także.

ZAPROSZENIE 1604
4.20 zł

Ostatnia aktualizacja: piątek, 15 grudzień 2017 23:22

jm-wedding03

jm-wedding03

jm-wedding03

Zaproszenia Ślubne: w naszej ofercie bogaty wybór zaproszeń i zawiadomień na ślub i wesele, zaproszenia okolicznościowe, zaproszenia ślubne z nadrukiem i personalizacją. Zaproszenia na chrzest i komunię, studniówkę, urodziny, osiemnastkę. Znakomitej jakość koperty ozdobne. Doskonała jakość i przystępna cena to nasze główne atuty.

Kartki Świąteczne: naszym klientom biznesowym oferujemy najlepszej jakości kartki świąteczne na Boże Narodzenie, Wielkanoc i Nowy Rok. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, niebanalne wzornictwo, prostota formy, przy zachowaniu symboli świątecznych. Zakup naszych produktów napewno pomoże Państwu w utrzymaniu pozytywnych relacji biznesowych.

Dodatki na Ślub i Wesele: oferujemy także całą gamę dodatków ślubno-weselnych, upiększających ceremonię ślubną i zabawę weselną. Piękne winietki weselne, menu weselne, podziękowania dla Gości i Rodziców, przywieszki i zawieszki na butelki, plany stółow, księgi gości, serwetniki, pudełeczka na prezenty to nasza specjalność.