">">zaproszenia, zaproszenia ślubne, warszawa, zaproszenia slubne, na ślub, na wesele, weselne - Art.Design Studio
StartSklep on-lineMenu Weselne MENU - BRĄZOWE

 

 

 

WINIETKA W1401WINIETKA W1328

MENU - BRĄZOWE
Powiększ zdjęcie


MENU - BRĄZOWE

( Art.Design Studio )
Cena: 2.20 zł

 

rozmiary:
zamknięte 106 x 154 mm
otwarte 154 x 212 mm
środek 152 x 210 mm

 

blankiet:
bardzo wysokiej jakości papier gładki matowy w kolorze kremowym z wyzłoconym napisem "Menu", zdobiony szeroką atłasową wstążką, 250 gram

środek:
bardzo wysokiej jakości papier gładki matowy w kolorze kremowym, 120 gram

dodatki:
wstążka atłasowa w kolorze brązowym


Dostępność

Ilość w magazynie: 790

Przeciętny czas dostawy:

7d.gif

:
Ostatnia aktualizacja: niedziela, 18 marzec 2018 23:21

jm-wedding03

jm-wedding03

jm-wedding03

Zaproszenia Ślubne: w naszej ofercie bogaty wybór zaproszeń i zawiadomień na ślub i wesele, zaproszenia okolicznościowe, zaproszenia ślubne z nadrukiem i personalizacją. Zaproszenia na chrzest i komunię, studniówkę, urodziny, osiemnastkę. Znakomitej jakość koperty ozdobne. Doskonała jakość i przystępna cena to nasze główne atuty.

Kartki Świąteczne: naszym klientom biznesowym oferujemy najlepszej jakości kartki świąteczne na Boże Narodzenie, Wielkanoc i Nowy Rok. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, niebanalne wzornictwo, prostota formy, przy zachowaniu symboli świątecznych. Zakup naszych produktów napewno pomoże Państwu w utrzymaniu pozytywnych relacji biznesowych.

Dodatki na Ślub i Wesele: oferujemy także całą gamę dodatków ślubno-weselnych, upiększających ceremonię ślubną i zabawę weselną. Piękne winietki weselne, menu weselne, podziękowania dla Gości i Rodziców, przywieszki i zawieszki na butelki, plany stółow, księgi gości, serwetniki, pudełeczka na prezenty to nasza specjalność.