">">zaproszenia, zaproszenia ślubne, warszawa, zaproszenia slubne, na ślub, na wesele, weselne - Art.Design Studio
ZAPROSZENIE 1411TEKST GŁÓWNY 15

MENU M1449
Powiększ zdjęcie


MENU M1449

( Art.Design Studio )
Cena: 4.20 zł

 

rozmiary:
zamknięte 210 x 100 mm
otwarte 210 x 200 mm
środek 202 x 196 mm

 

blankiet:
bardzo wysokiej jakości papier z delikatną fakturą rastra, kremowy z drobinkami srebra, zdobiony wycięciem, w które wklejona jest haftowana organza, 250 gram. W dolnej części napis "Menu" wykonany srebrną folią

środek:
bardzo wysokiej jakości papier gładki matowy w kolorze kremowym, 120 gram; środek jest łączony z okładką przez dwa uchwyty (nacięcia) w tylnej części blankietu

dodatek:
srebrna gumka, przewiązująca wycięcie w okładce

 

menu M1449 dopasowane jest graficznie do zaproszenia 1449


Dostępność

Ilość w magazynie: 99875

Przeciętny czas dostawy:

7d.gif

:
Ostatnia aktualizacja: niedziela, 18 marzec 2018 23:20

jm-wedding03

jm-wedding03

jm-wedding03

Zaproszenia Ślubne: w naszej ofercie bogaty wybór zaproszeń i zawiadomień na ślub i wesele, zaproszenia okolicznościowe, zaproszenia ślubne z nadrukiem i personalizacją. Zaproszenia na chrzest i komunię, studniówkę, urodziny, osiemnastkę. Znakomitej jakość koperty ozdobne. Doskonała jakość i przystępna cena to nasze główne atuty.

Kartki Świąteczne: naszym klientom biznesowym oferujemy najlepszej jakości kartki świąteczne na Boże Narodzenie, Wielkanoc i Nowy Rok. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, niebanalne wzornictwo, prostota formy, przy zachowaniu symboli świątecznych. Zakup naszych produktów napewno pomoże Państwu w utrzymaniu pozytywnych relacji biznesowych.

Dodatki na Ślub i Wesele: oferujemy także całą gamę dodatków ślubno-weselnych, upiększających ceremonię ślubną i zabawę weselną. Piękne winietki weselne, menu weselne, podziękowania dla Gości i Rodziców, przywieszki i zawieszki na butelki, plany stółow, księgi gości, serwetniki, pudełeczka na prezenty to nasza specjalność.