">">zaproszenia, zaproszenia ślubne, warszawa, zaproszenia slubne, na ślub, na wesele, weselne - Art.Design Studio
ZAPROSZENIE 1534-8 LaserZAPROSZENIE 1402

ZAPROSZENIE 1317
Powiększ zdjęcie


ZAPROSZENIE 1317

( Art.Design Studio )
Cena: 1.70 zł

 

Złoto-kremowe zaproszenie lub zawiadomienie w kształcie serca. Motyw typowo ślubny.

rozmiary:
podkładka 152x152 mm

środek 152x152 mm

koperta 156x156 mm

rozmiar do nadruku: 110x90 mm

 

podkładka: papier metaliczny w kolorze starego złota, zdobiony tłoczeniem i nacięciem w kształcie serca - łączącym się w ten sposób ze środkiem, 250 gram

środek: papier gładki matowy w kolorze kremowym, zdobiony złotą folią i nacięciem w kształcie serca - do łączenia z okładką, 250 gram

obie części wsuwają się w siebie przez specjalne nacięcia

koperta: papier gładki matowy w kolorze kremowym, 120 gram


Dostępność

Ilość w magazynie: 80

Przeciętny czas dostawy:

7d.gif

:

:

:
Ostatnia aktualizacja: niedziela, 22 kwiecień 2018 12:35

jm-wedding03

jm-wedding03

jm-wedding03

Zaproszenia Ślubne: w naszej ofercie bogaty wybór zaproszeń i zawiadomień na ślub i wesele, zaproszenia okolicznościowe, zaproszenia ślubne z nadrukiem i personalizacją. Zaproszenia na chrzest i komunię, studniówkę, urodziny, osiemnastkę. Znakomitej jakość koperty ozdobne. Doskonała jakość i przystępna cena to nasze główne atuty.

Kartki Świąteczne: naszym klientom biznesowym oferujemy najlepszej jakości kartki świąteczne na Boże Narodzenie, Wielkanoc i Nowy Rok. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, niebanalne wzornictwo, prostota formy, przy zachowaniu symboli świątecznych. Zakup naszych produktów napewno pomoże Państwu w utrzymaniu pozytywnych relacji biznesowych.

Dodatki na Ślub i Wesele: oferujemy także całą gamę dodatków ślubno-weselnych, upiększających ceremonię ślubną i zabawę weselną. Piękne winietki weselne, menu weselne, podziękowania dla Gości i Rodziców, przywieszki i zawieszki na butelki, plany stółow, księgi gości, serwetniki, pudełeczka na prezenty to nasza specjalność.