">">zaproszenia, zaproszenia ślubne, warszawa, zaproszenia slubne, na ślub, na wesele, weselne - Art.Design Studio
ZAPROSZENIE 1542 LaserPODZIĘKOWANIE D1337

ZAPROSZENIE 1447
Powiększ zdjęcie


ZAPROSZENIE 1447

( Art.Design Studio )
Cena: 2.20 zł

 

Śmiałe, awangardowe zaproszenie na wiele okazji.

rozmiary:
zamknięte 210 x 100 mm
otwarte 210 x 200 mm
koperta 220 x 110 mm
rozmiar do nadruku: 194 x 202 mm

blankiet:
bardzo wysokiej jakości elegancki, ozdobny papier o fakturze płótna, w kolorze naturalnej bieli. Do blankietu dowiązany jest czarny kartonik o rozmiarze 60x60 mm, zdobionym białą folią w postaci motywu drobnych kwiatków, 240 gram

środek:
bardzo wysokiej jakości elegancki, ozdobny papier gładki, matowy w kolorze białym, 120 gram; środek jest łączony z okładką przez dwa uchwyty (nacięcia) w tylnej części blankietu

dodatki:
sznurek papierowy w kolorze białym

koperta:
bardzo wysokiej jakości elegancki, ozdobny papier gładki, matowy w kolorze białym, 120 gram


Dostępność

Ilość w magazynie: 100

Przeciętny czas dostawy:

7d.gif

:

:

:
Ostatnia aktualizacja: poniedziałek, 21 maj 2018 09:10

jm-wedding03

jm-wedding03

jm-wedding03

Zaproszenia Ślubne: w naszej ofercie bogaty wybór zaproszeń i zawiadomień na ślub i wesele, zaproszenia okolicznościowe, zaproszenia ślubne z nadrukiem i personalizacją. Zaproszenia na chrzest i komunię, studniówkę, urodziny, osiemnastkę. Znakomitej jakość koperty ozdobne. Doskonała jakość i przystępna cena to nasze główne atuty.

Kartki Świąteczne: naszym klientom biznesowym oferujemy najlepszej jakości kartki świąteczne na Boże Narodzenie, Wielkanoc i Nowy Rok. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, niebanalne wzornictwo, prostota formy, przy zachowaniu symboli świątecznych. Zakup naszych produktów napewno pomoże Państwu w utrzymaniu pozytywnych relacji biznesowych.

Dodatki na Ślub i Wesele: oferujemy także całą gamę dodatków ślubno-weselnych, upiększających ceremonię ślubną i zabawę weselną. Piękne winietki weselne, menu weselne, podziękowania dla Gości i Rodziców, przywieszki i zawieszki na butelki, plany stółow, księgi gości, serwetniki, pudełeczka na prezenty to nasza specjalność.