">">zaproszenia, zaproszenia ślubne, warszawa, zaproszenia slubne, na ślub, na wesele, weselne - Art.Design Studio
CZCIONKA 13MENU M1453

ZAPROSZENIE 1446
Powiększ zdjęcie


ZAPROSZENIE 1446

( Art.Design Studio )
Cena: 2.20 zł

 

Oryginalne zaproszenie z kwiatowym motywem.

rozmiary:
zamknięte 154x106 mm
otwarte 154x212 mm
środek  146x208 mm 
koperta 162x114 mm

blankiet:
papier ozdobny gładki w kolorze perłowo-popielatym, zdobiony wycinanym motywem kwiatów i srebrną folią, 240 gram. Pod pierwszą stroną okładki podwiązany jest arkusik papieru w kolorze różowym

środek i koperta:
papier gładki matowy w kolorze białym, 120 gram; środek jest łączony z okładką przez dwa uchwyty (nacięcia) w tylnej części blankietu

dodatki: cienka pleciona wstążka w kolorze srebrnym


Dostępność

Ilość w magazynie: 500

Przeciętny czas dostawy:

7d.gif

:

:

:
Ostatnia aktualizacja: niedziela, 22 kwiecień 2018 12:29

jm-wedding03

jm-wedding03

jm-wedding03

Zaproszenia Ślubne: w naszej ofercie bogaty wybór zaproszeń i zawiadomień na ślub i wesele, zaproszenia okolicznościowe, zaproszenia ślubne z nadrukiem i personalizacją. Zaproszenia na chrzest i komunię, studniówkę, urodziny, osiemnastkę. Znakomitej jakość koperty ozdobne. Doskonała jakość i przystępna cena to nasze główne atuty.

Kartki Świąteczne: naszym klientom biznesowym oferujemy najlepszej jakości kartki świąteczne na Boże Narodzenie, Wielkanoc i Nowy Rok. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, niebanalne wzornictwo, prostota formy, przy zachowaniu symboli świątecznych. Zakup naszych produktów napewno pomoże Państwu w utrzymaniu pozytywnych relacji biznesowych.

Dodatki na Ślub i Wesele: oferujemy także całą gamę dodatków ślubno-weselnych, upiększających ceremonię ślubną i zabawę weselną. Piękne winietki weselne, menu weselne, podziękowania dla Gości i Rodziców, przywieszki i zawieszki na butelki, plany stółow, księgi gości, serwetniki, pudełeczka na prezenty to nasza specjalność.