">">zaproszenia, zaproszenia ślubne, warszawa, zaproszenia slubne, na ślub, na wesele, weselne - Art.Design Studio
PODZIĘKOWANIE D1437-1ZAPROSZENIE 2531 - CZERWIEŃ

ZAPROSZENIE 1441
Powiększ zdjęcie


ZAPROSZENIE 1441

( Art.Design Studio )
Cena: 2.20 zł

 

Zaproszenie ze zdjęciem Młodej Pary.

rozmiar:
zamknięte 132 x 132 mm
otwarte 264 x 132 mm
środek 260 x 130 mm
koperta 140 x 140 mm

 

blankiet:
bardzo wysokiej jakości elegancki, ozdobny papier metalizowany gładki, w kolorze brązowym, zdobiony złotą folią w postaci napisu: "ten dzień ...ta chwila ...ten chłopak ...ta dziewczyna ..."

środek:
bardzo wysokiej jakości elegancki, ozdobny papier gładki, matowy w kolorze białym naturalnym z miejscem na nadruk zdjęcia, przyklejany do okładki; 120 gram

koperta:
bardzo wysokiej jakości elegancki, ozdobny papier gładki, matowy w kolorze białym naturalnym, 120 gram

 

W CENIE ZAPROSZENIA Z NADRUKIEM ZAWARTY JEST TEŻ NADRUK ZDJĘCIA!!!


Dostępność

Ilość w magazynie: 500

Przeciętny czas dostawy:

7d.gif

:

:

:
Ostatnia aktualizacja: piątek, 22 czerwiec 2018 02:07

jm-wedding03

jm-wedding03

jm-wedding03

Zaproszenia Ślubne: w naszej ofercie bogaty wybór zaproszeń i zawiadomień na ślub i wesele, zaproszenia okolicznościowe, zaproszenia ślubne z nadrukiem i personalizacją. Zaproszenia na chrzest i komunię, studniówkę, urodziny, osiemnastkę. Znakomitej jakość koperty ozdobne. Doskonała jakość i przystępna cena to nasze główne atuty.

Kartki Świąteczne: naszym klientom biznesowym oferujemy najlepszej jakości kartki świąteczne na Boże Narodzenie, Wielkanoc i Nowy Rok. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, niebanalne wzornictwo, prostota formy, przy zachowaniu symboli świątecznych. Zakup naszych produktów napewno pomoże Państwu w utrzymaniu pozytywnych relacji biznesowych.

Dodatki na Ślub i Wesele: oferujemy także całą gamę dodatków ślubno-weselnych, upiększających ceremonię ślubną i zabawę weselną. Piękne winietki weselne, menu weselne, podziękowania dla Gości i Rodziców, przywieszki i zawieszki na butelki, plany stółow, księgi gości, serwetniki, pudełeczka na prezenty to nasza specjalność.