">">zaproszenia, zaproszenia ślubne, warszawa, zaproszenia slubne, na ślub, na wesele, weselne - Art.Design Studio
ZAPROSZENIE 1437-3ZAPROSZENIA A19401

ZAPROSZENIE 1235G
Powiększ zdjęcie


ZAPROSZENIE 1235G

( Art.Design Studio )
Cena: 2.20 zł

 

Klasyczne, bardzo eleganckie zaproszenie bądź zawiadomienie. Zestawienie kolorystyczne: granat i krem nadaje mu wyrazisty charakter.

rozmiary:
podkładka 154x106 mm
przywieszka154x91 mm
koperta 162x114 mm

podkładka:
ozdobny papier granatowy o fakturze delikatnych prążków, 285 gram, tłoczony ornamentem fali, wycinany specjalnym wykrojnikiem

przywieszka:
papier gładki w kolorze kremowym o gramaturze 250, zdobiony (na dwóch brzegach) folią metaliczną w kolorze złotym

dodatki:
złota gumka łącząca elementy

koperta:
papier gładki matowy, w kolorze kremowym, 120 gram


Dostępność

Ilość w magazynie: 1400

Przeciętny czas dostawy:

7d.gif

:

:

:
Ostatnia aktualizacja: niedziela, 22 kwiecień 2018 12:29

jm-wedding03

jm-wedding03

jm-wedding03

Zaproszenia Ślubne: w naszej ofercie bogaty wybór zaproszeń i zawiadomień na ślub i wesele, zaproszenia okolicznościowe, zaproszenia ślubne z nadrukiem i personalizacją. Zaproszenia na chrzest i komunię, studniówkę, urodziny, osiemnastkę. Znakomitej jakość koperty ozdobne. Doskonała jakość i przystępna cena to nasze główne atuty.

Kartki Świąteczne: naszym klientom biznesowym oferujemy najlepszej jakości kartki świąteczne na Boże Narodzenie, Wielkanoc i Nowy Rok. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, niebanalne wzornictwo, prostota formy, przy zachowaniu symboli świątecznych. Zakup naszych produktów napewno pomoże Państwu w utrzymaniu pozytywnych relacji biznesowych.

Dodatki na Ślub i Wesele: oferujemy także całą gamę dodatków ślubno-weselnych, upiększających ceremonię ślubną i zabawę weselną. Piękne winietki weselne, menu weselne, podziękowania dla Gości i Rodziców, przywieszki i zawieszki na butelki, plany stółow, księgi gości, serwetniki, pudełeczka na prezenty to nasza specjalność.