">">zaproszenia, zaproszenia ślubne, warszawa, zaproszenia slubne, na ślub, na wesele, weselne - Art.Design Studio
ZAPROSZENIE 1662 LaserZAPROSZENIA S16309

ZAPROSZENIE 1474
Powiększ zdjęcie


ZAPROSZENIE 1474

( Art.Design Studio )
Cena: 2.70 zł

 

papierowa kamea...

rozmiary:
zamknięte 168x90 mm
otwarte 168x180 mm
środek 168x180 mm
koperta 175x95 mm

blankiet:
bardzo wysokiej jakości papier gładki, matowy, w kolorze kremowym, 250 gram. Dekoracją okładki jest przyklejony na piankę dystansową owal z motywem kwiatowym przetłoczony przezroczystą folią.

środek:
bardzo wysokiej jakości papier gładki, matowy, w kolorze kremowym, 120 gram.

dodatki:
tasiemka satynowa, w kolorze kremowym, 6 mm.

koperta:
bardzo wysokiej jakości papier gładki, matowy, w kolorze kremowym, 120 gram.


Dostępność

Ilość w magazynie: 245

Przeciętny czas dostawy:

7d.gif

:

:

:
Ostatnia aktualizacja: czwartek, 21 czerwiec 2018 19:23

jm-wedding03

jm-wedding03

jm-wedding03

Zaproszenia Ślubne: w naszej ofercie bogaty wybór zaproszeń i zawiadomień na ślub i wesele, zaproszenia okolicznościowe, zaproszenia ślubne z nadrukiem i personalizacją. Zaproszenia na chrzest i komunię, studniówkę, urodziny, osiemnastkę. Znakomitej jakość koperty ozdobne. Doskonała jakość i przystępna cena to nasze główne atuty.

Kartki Świąteczne: naszym klientom biznesowym oferujemy najlepszej jakości kartki świąteczne na Boże Narodzenie, Wielkanoc i Nowy Rok. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, niebanalne wzornictwo, prostota formy, przy zachowaniu symboli świątecznych. Zakup naszych produktów napewno pomoże Państwu w utrzymaniu pozytywnych relacji biznesowych.

Dodatki na Ślub i Wesele: oferujemy także całą gamę dodatków ślubno-weselnych, upiększających ceremonię ślubną i zabawę weselną. Piękne winietki weselne, menu weselne, podziękowania dla Gości i Rodziców, przywieszki i zawieszki na butelki, plany stółow, księgi gości, serwetniki, pudełeczka na prezenty to nasza specjalność.