">">zaproszenia, zaproszenia ślubne, warszawa, zaproszenia slubne, na ślub, na wesele, weselne - Art.Design Studio
ZAPROSZENIA B19601ZAPROSZENIA C11104

ZAPROSZENIE 1472
Powiększ zdjęcie


ZAPROSZENIE 1472

( Art.Design Studio )
Cena: 3.80 zł

 

lekkie, kwiatowe orzeźwienie...

rozmiary:
zamknięte 210x100 mm
otwarte 297x210 mm
środek 210x100 mm
koperta 220x110 mm

blankiet:
bardzo wysokiej jakości półprzezroczysta kalka w kolorze zielonym z motywem kwiatowym, składana na trzy części, 115 gram, w którą wsunięty jest środek.

środek:
bardzo wysokiej jakości papier gładki, matowy w kolorze białym, 240 gram. Pojedyncza wkładka, na której drukowany jest tekst. Jako opcja dodatkowego nadruku możliwosć wyzłocenia/wysrebrzenia inicjałów w cenie 1.40 PLN/szt. + 50.00 PLN (wykonanie matrycy do złocenia)

dodatki:
całość opleciona szyfonową tasiemką, w kolorze kremowym, 6 mm.

koperta:
bardzo wysokiej jakości papier gładki matowy, w kolorze białym, 120 gram.


Dostępność

Ilość w magazynie: 98675

Przeciętny czas dostawy:

7d.gif

:

:

:
Ostatnia aktualizacja: piątek, 22 czerwiec 2018 02:02

jm-wedding03

jm-wedding03

jm-wedding03

Zaproszenia Ślubne: w naszej ofercie bogaty wybór zaproszeń i zawiadomień na ślub i wesele, zaproszenia okolicznościowe, zaproszenia ślubne z nadrukiem i personalizacją. Zaproszenia na chrzest i komunię, studniówkę, urodziny, osiemnastkę. Znakomitej jakość koperty ozdobne. Doskonała jakość i przystępna cena to nasze główne atuty.

Kartki Świąteczne: naszym klientom biznesowym oferujemy najlepszej jakości kartki świąteczne na Boże Narodzenie, Wielkanoc i Nowy Rok. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, niebanalne wzornictwo, prostota formy, przy zachowaniu symboli świątecznych. Zakup naszych produktów napewno pomoże Państwu w utrzymaniu pozytywnych relacji biznesowych.

Dodatki na Ślub i Wesele: oferujemy także całą gamę dodatków ślubno-weselnych, upiększających ceremonię ślubną i zabawę weselną. Piękne winietki weselne, menu weselne, podziękowania dla Gości i Rodziców, przywieszki i zawieszki na butelki, plany stółow, księgi gości, serwetniki, pudełeczka na prezenty to nasza specjalność.