">">zaproszenia, zaproszenia ślubne, warszawa, zaproszenia slubne, na ślub, na wesele, weselne - Art.Design Studio
MENU - NIEBIESKIEZAPROSZENIE 2538 - CZERWIEŃ

ZAPROSZENIE 1246
Powiększ zdjęcie


ZAPROSZENIE 1246

( Art.Design Studio )
Cena: 3.40 zł

 

Zaproszenie bądź zawiadomienie w kolorze białym. Bardzo uniwersalne w swej formie, mogące uświetnić zarówno ślub, jak również komunię i chrzest.

rozmiar po złożeniu 132x132 mm; 
rozmiar po rozłożeniu 132x264 mm; 
rozmiar koperty 140x140 mm

okładka:
ozdobny papier w kolorze biało-perłowym, gładki nabłyszczany, zdobiony kwiatowym tłoczeniem i przeplecioną wstążką tiulową, 170 gram

środek:
papier supergładki śnieżnobiały, 105 gram

dodatek:
wstążka tiulowa biała błyszcząca

koperta: papier supergładki śnieżnobiały, 105 gram


Dostępność

Ilość w magazynie: 184

Przeciętny czas dostawy:

7d.gif

:

:

:
Ostatnia aktualizacja: czwartek, 21 czerwiec 2018 19:25

jm-wedding03

jm-wedding03

jm-wedding03

Zaproszenia Ślubne: w naszej ofercie bogaty wybór zaproszeń i zawiadomień na ślub i wesele, zaproszenia okolicznościowe, zaproszenia ślubne z nadrukiem i personalizacją. Zaproszenia na chrzest i komunię, studniówkę, urodziny, osiemnastkę. Znakomitej jakość koperty ozdobne. Doskonała jakość i przystępna cena to nasze główne atuty.

Kartki Świąteczne: naszym klientom biznesowym oferujemy najlepszej jakości kartki świąteczne na Boże Narodzenie, Wielkanoc i Nowy Rok. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, niebanalne wzornictwo, prostota formy, przy zachowaniu symboli świątecznych. Zakup naszych produktów napewno pomoże Państwu w utrzymaniu pozytywnych relacji biznesowych.

Dodatki na Ślub i Wesele: oferujemy także całą gamę dodatków ślubno-weselnych, upiększających ceremonię ślubną i zabawę weselną. Piękne winietki weselne, menu weselne, podziękowania dla Gości i Rodziców, przywieszki i zawieszki na butelki, plany stółow, księgi gości, serwetniki, pudełeczka na prezenty to nasza specjalność.