">">zaproszenia, zaproszenia ślubne, warszawa, zaproszenia slubne, na ślub, na wesele, weselne - Art.Design Studio
PODZIĘKOWANIE D1333ZAPROSZENIA S16404

ZAPROSZENIE 1470
Powiększ zdjęcie


ZAPROSZENIE 1470

( Art.Design Studio )
Cena: 3.20 zł

 

złota łąka...

rozmiary:
zamknięte 106x154 mm
otwarte 212x154 mm
koperta 114x162 mm

okładka:
bardzo wysokiej jakości wykonana z ozdobnego, metalizowanego papieru w kolorze złotym, 285 gram. Elementem dekoracyjnym są wyzłocone kwiaty.

środek:
bardzo wysokiej jakości papier gładki, matowy, w kolorze kremowym, 120 gram.

koperta:
bardzo wysokiej jakości papier gładki, matowy, w kolorze kremowym, 120 gram.


Dostępność

Ilość w magazynie: 400

Przeciętny czas dostawy:

7d.gif

:

:

:
Ostatnia aktualizacja: poniedziałek, 21 maj 2018 09:11

jm-wedding03

jm-wedding03

jm-wedding03

Zaproszenia Ślubne: w naszej ofercie bogaty wybór zaproszeń i zawiadomień na ślub i wesele, zaproszenia okolicznościowe, zaproszenia ślubne z nadrukiem i personalizacją. Zaproszenia na chrzest i komunię, studniówkę, urodziny, osiemnastkę. Znakomitej jakość koperty ozdobne. Doskonała jakość i przystępna cena to nasze główne atuty.

Kartki Świąteczne: naszym klientom biznesowym oferujemy najlepszej jakości kartki świąteczne na Boże Narodzenie, Wielkanoc i Nowy Rok. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, niebanalne wzornictwo, prostota formy, przy zachowaniu symboli świątecznych. Zakup naszych produktów napewno pomoże Państwu w utrzymaniu pozytywnych relacji biznesowych.

Dodatki na Ślub i Wesele: oferujemy także całą gamę dodatków ślubno-weselnych, upiększających ceremonię ślubną i zabawę weselną. Piękne winietki weselne, menu weselne, podziękowania dla Gości i Rodziców, przywieszki i zawieszki na butelki, plany stółow, księgi gości, serwetniki, pudełeczka na prezenty to nasza specjalność.