">">zaproszenia, zaproszenia ślubne, warszawa, zaproszenia slubne, na ślub, na wesele, weselne - Art.Design Studio
ZielonyZAPROSZENIA ŚLUBNE z kopertą Vintage 1

ZAPROSZENIE 1707 Laser
Powiększ zdjęcie


ZAPROSZENIE 1707 Laser

( Art.Design Studio )
Cena: 4.70 zł

 

Fioletowe krokusy


rozmiary:

zamknięte 152x152 mm
otwarte 304x152 mm
środek  304x152 mm
koperta 156x156 mm

blankiet:

papier opalizujący w kolorze jasnego kremu zdobiony cięciem laserowym. Przez wycięcia widać niezwykle atrakcyjny środek z kwiatami.

środek:

półprzezroczysty pergamin, 112 gram

koperta:
papier gładki matowy w kolorze naturalnej bieli, 120 gram


Skład tekstu 10 złotych brutto za nakład


Dostępność

Ilość w magazynie: 9960

Przeciętny czas dostawy:

7d.gif

:

:

:
Ostatnia aktualizacja: wtorek, 16 styczeń 2018 07:14

jm-wedding03

jm-wedding03

jm-wedding03

Zaproszenia Ślubne: w naszej ofercie bogaty wybór zaproszeń i zawiadomień na ślub i wesele, zaproszenia okolicznościowe, zaproszenia ślubne z nadrukiem i personalizacją. Zaproszenia na chrzest i komunię, studniówkę, urodziny, osiemnastkę. Znakomitej jakość koperty ozdobne. Doskonała jakość i przystępna cena to nasze główne atuty.

Kartki Świąteczne: naszym klientom biznesowym oferujemy najlepszej jakości kartki świąteczne na Boże Narodzenie, Wielkanoc i Nowy Rok. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, niebanalne wzornictwo, prostota formy, przy zachowaniu symboli świątecznych. Zakup naszych produktów napewno pomoże Państwu w utrzymaniu pozytywnych relacji biznesowych.

Dodatki na Ślub i Wesele: oferujemy także całą gamę dodatków ślubno-weselnych, upiększających ceremonię ślubną i zabawę weselną. Piękne winietki weselne, menu weselne, podziękowania dla Gości i Rodziców, przywieszki i zawieszki na butelki, plany stółow, księgi gości, serwetniki, pudełeczka na prezenty to nasza specjalność.