Start Sklep on-line Zaproszenia Ślubne Galeria - CZWARTA ZAPROSZENIE 1464 Laser

 

 

 

ZAPROSZENIA B14005ZAPROSZENIE 1451

ZAPROSZENIE 1464 Laser
Powiększ zdjęcie


ZAPROSZENIE 1464 Laser

( Art.Design Studio )
Cena: 4.20 zł

 

zimno-ciepło, lodowa biel i ciepły krem...

rozmiary:
zamknięte 132x132 mm
otwarte 132x264 mm
koperta 140x140 mm

okładka:
bardzo wysokiej jakości papier ozdobny, metalizowany, w kolorze białym, 300 gram. Dekoracją okładki jest, przyklejony na piankę dystansową, wycinany laserowo filigran przedstawiający tulipan w kolorze kremowym. Element ten dodatkowo podklejono od spodu ozdobnym papierem w kolorze złotym, który doskonale kontrastuje z kremem i bielą. Zastosowanie pianki dystansowej nadaje kartce efekt trójwymiarowości.

środek:
bardzo wysokiej jakości papier gładki, matowy w kolorze kremowym, 120 gram.

dodatki:
tasiemka satynowa w kolorze kremowym,
6 mm.

koperta:
bardzo wysokiej jakości papier gładki, matowy w kolorze kremowym, 120 gram.


Dostępność

Ilość w magazynie: 10000

Przeciętny czas dostawy:

7d.gif

:

:

:
Ostatnia aktualizacja: niedziela, 22 kwiecień 2018 12:11

jm-wedding03

jm-wedding03

jm-wedding03

Zaproszenia Ślubne: w naszej ofercie bogaty wybór zaproszeń i zawiadomień na ślub i wesele, zaproszenia okolicznościowe, zaproszenia ślubne z nadrukiem i personalizacją. Zaproszenia na chrzest i komunię, studniówkę, urodziny, osiemnastkę. Znakomitej jakość koperty ozdobne. Doskonała jakość i przystępna cena to nasze główne atuty.

Kartki Świąteczne: naszym klientom biznesowym oferujemy najlepszej jakości kartki świąteczne na Boże Narodzenie, Wielkanoc i Nowy Rok. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, niebanalne wzornictwo, prostota formy, przy zachowaniu symboli świątecznych. Zakup naszych produktów napewno pomoże Państwu w utrzymaniu pozytywnych relacji biznesowych.

Dodatki na Ślub i Wesele: oferujemy także całą gamę dodatków ślubno-weselnych, upiększających ceremonię ślubną i zabawę weselną. Piękne winietki weselne, menu weselne, podziękowania dla Gości i Rodziców, przywieszki i zawieszki na butelki, plany stółow, księgi gości, serwetniki, pudełeczka na prezenty to nasza specjalność.