">">zaproszenia, zaproszenia ślubne, warszawa, zaproszenia slubne, na ślub, na wesele, weselne - Art.Design Studio
TEKST BILECIK 7ZAPROSZENIA S16308

ZAPROSZENIE 1550
Powiększ zdjęcie


ZAPROSZENIE 1550

( Art.Design Studio )
Cena: 4.20 zł

 

rozmiary:
zamknięte: 132x132mm
otwarte: 132x264mm
środek: 130x260mm
koperta: 140x140mm

okładka:
wykonana z metalizowanego, fakturowanego papieru w kolorze złotym, 250 gram, misternie tłoczona i złocona. Dodatkowym zdobieniem jest centralnie przyklejony kryształ i wycięte laserem imiona Pary Młodej.

Skład tekstu - 10 złotych brutto za nakład.

środek i koperta:
papier gładki, matowy w kolorze kremowym, 120 gram.


Dostępność

Ilość w magazynie: 13

Przeciętny czas dostawy:

7d.gif

:

:

:




Ostatnia aktualizacja: piątek, 22 czerwiec 2018 02:09

jm-wedding03

jm-wedding03

jm-wedding03

Zaproszenia Ślubne: w naszej ofercie bogaty wybór zaproszeń i zawiadomień na ślub i wesele, zaproszenia okolicznościowe, zaproszenia ślubne z nadrukiem i personalizacją. Zaproszenia na chrzest i komunię, studniówkę, urodziny, osiemnastkę. Znakomitej jakość koperty ozdobne. Doskonała jakość i przystępna cena to nasze główne atuty.

Kartki Świąteczne: naszym klientom biznesowym oferujemy najlepszej jakości kartki świąteczne na Boże Narodzenie, Wielkanoc i Nowy Rok. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, niebanalne wzornictwo, prostota formy, przy zachowaniu symboli świątecznych. Zakup naszych produktów napewno pomoże Państwu w utrzymaniu pozytywnych relacji biznesowych.

Dodatki na Ślub i Wesele: oferujemy także całą gamę dodatków ślubno-weselnych, upiększających ceremonię ślubną i zabawę weselną. Piękne winietki weselne, menu weselne, podziękowania dla Gości i Rodziców, przywieszki i zawieszki na butelki, plany stółow, księgi gości, serwetniki, pudełeczka na prezenty to nasza specjalność.