">">zaproszenia, zaproszenia ślubne, warszawa, zaproszenia slubne, na ślub, na wesele, weselne - Art.Design Studio
MENU M1437-1ZAPROSZENIE 1349

WINIETKA W1438
Powiększ zdjęcie


WINIETKA W1438

( Art.Design Studio )
Cena: 1.50 zł

 

rozmiary:
awers 86 x 66 mm
rewers 86 x 66 mm

 

blankiet:
bardzo wysokiej jakości papier ozdobny o fakturze fali, w kolorze kremowym. Do blankietu dowiązany jest bordowy kartonik o szerokości 86x30 mm, zdobionym łoczeniem i złotą folią w postaci motywu fantazyjnych kwiatów i liści, 240 gram

dodatki:
pleciony sznurek w kolorze złotym

 

winietka W1438 dopasowana jest graficznie do zaproszenia 1438


Dostępność

Ilość w magazynie: 94870

Przeciętny czas dostawy:

7d.gif

:
Ostatnia aktualizacja: piątek, 20 kwiecień 2018 02:42

jm-wedding03

jm-wedding03

jm-wedding03

Zaproszenia Ślubne: w naszej ofercie bogaty wybór zaproszeń i zawiadomień na ślub i wesele, zaproszenia okolicznościowe, zaproszenia ślubne z nadrukiem i personalizacją. Zaproszenia na chrzest i komunię, studniówkę, urodziny, osiemnastkę. Znakomitej jakość koperty ozdobne. Doskonała jakość i przystępna cena to nasze główne atuty.

Kartki Świąteczne: naszym klientom biznesowym oferujemy najlepszej jakości kartki świąteczne na Boże Narodzenie, Wielkanoc i Nowy Rok. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, niebanalne wzornictwo, prostota formy, przy zachowaniu symboli świątecznych. Zakup naszych produktów napewno pomoże Państwu w utrzymaniu pozytywnych relacji biznesowych.

Dodatki na Ślub i Wesele: oferujemy także całą gamę dodatków ślubno-weselnych, upiększających ceremonię ślubną i zabawę weselną. Piękne winietki weselne, menu weselne, podziękowania dla Gości i Rodziców, przywieszki i zawieszki na butelki, plany stółow, księgi gości, serwetniki, pudełeczka na prezenty to nasza specjalność.