">">zaproszenia, zaproszenia ślubne, warszawa, zaproszenia slubne, na ślub, na wesele, weselne - Art.Design Studio
ZAPROSZENIE 2531 - STARE ZŁOTOZAPROSZENIE LC1316

WINIETKA W1451
Powiększ zdjęcie


WINIETKA W1451

( Art.Design Studio )
Cena: 1.60 zł

 

rozmiary:
otwarta 135 x 85 mm
zamknięta 67 x 85 mm

papier:
bardzo wysokiej jakosci papier jasnokukurydziany, o fakturze naturalnego sita, zdobiony tłoczeniem i białą folią, 160 gram

wiązanie:
biały sznurek papierowy

 

możliwość wykonania dodatkowego nadruku wewnątrz w cenie + 0,70 zł

winietka W1451 dopasowana jest graficznie do zaproszenia 1451 i przywieszki P3


Dostępność

Ilość w magazynie: 96515

Przeciętny czas dostawy:

7d.gif

:
Zobacz także.

ZAPROSZENIE 1451
3.10 zł

Ostatnia aktualizacja: niedziela, 18 marzec 2018 18:57

jm-wedding03

jm-wedding03

jm-wedding03

Zaproszenia Ślubne: w naszej ofercie bogaty wybór zaproszeń i zawiadomień na ślub i wesele, zaproszenia okolicznościowe, zaproszenia ślubne z nadrukiem i personalizacją. Zaproszenia na chrzest i komunię, studniówkę, urodziny, osiemnastkę. Znakomitej jakość koperty ozdobne. Doskonała jakość i przystępna cena to nasze główne atuty.

Kartki Świąteczne: naszym klientom biznesowym oferujemy najlepszej jakości kartki świąteczne na Boże Narodzenie, Wielkanoc i Nowy Rok. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, niebanalne wzornictwo, prostota formy, przy zachowaniu symboli świątecznych. Zakup naszych produktów napewno pomoże Państwu w utrzymaniu pozytywnych relacji biznesowych.

Dodatki na Ślub i Wesele: oferujemy także całą gamę dodatków ślubno-weselnych, upiększających ceremonię ślubną i zabawę weselną. Piękne winietki weselne, menu weselne, podziękowania dla Gości i Rodziców, przywieszki i zawieszki na butelki, plany stółow, księgi gości, serwetniki, pudełeczka na prezenty to nasza specjalność.