">">zaproszenia, zaproszenia ślubne, warszawa, zaproszenia slubne, na ślub, na wesele, weselne - Art.Design Studio
ZAPROSZENIE 1548ZAPROSZENIE 3531 - KREM

ZAPROSZENIE 1604
Powiększ zdjęcie


ZAPROSZENIE 1604

( Art.Design Studio )
Cena: 4.20 zł

 

serca dwa - światy dwa

rozmiary:
zamknięte 155x115 mm
otwarte 155x212 mm
koperta 114x162 mm

okładka:
bardzo wysokiej jakości papier metalizowany w kolorze kremowym, 250 gram, zdobiony złotą folią i specjalnym wykrojem w kształcie serc, przez które widoczny jest specjalnie preparowany prawdziwy liść gumowca, przymocowany za pomocą złotej gumki

Skład tekstu - 10 złotych brutto za nakład.

środek:
bardzo wysokiej jakości papier gładki matowy w kolorze kremowym, 120 gram

koperta:
bardzo wysokiej jakości papier gładki matowy w kolorze kremowym, 120 gram


Dostępność

Ilość w magazynie: 98236

Przeciętny czas dostawy:

7d.gif

:

:

:
Ostatnia aktualizacja: piątek, 22 czerwiec 2018 01:49

jm-wedding03

jm-wedding03

jm-wedding03

Zaproszenia Ślubne: w naszej ofercie bogaty wybór zaproszeń i zawiadomień na ślub i wesele, zaproszenia okolicznościowe, zaproszenia ślubne z nadrukiem i personalizacją. Zaproszenia na chrzest i komunię, studniówkę, urodziny, osiemnastkę. Znakomitej jakość koperty ozdobne. Doskonała jakość i przystępna cena to nasze główne atuty.

Kartki Świąteczne: naszym klientom biznesowym oferujemy najlepszej jakości kartki świąteczne na Boże Narodzenie, Wielkanoc i Nowy Rok. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, niebanalne wzornictwo, prostota formy, przy zachowaniu symboli świątecznych. Zakup naszych produktów napewno pomoże Państwu w utrzymaniu pozytywnych relacji biznesowych.

Dodatki na Ślub i Wesele: oferujemy także całą gamę dodatków ślubno-weselnych, upiększających ceremonię ślubną i zabawę weselną. Piękne winietki weselne, menu weselne, podziękowania dla Gości i Rodziców, przywieszki i zawieszki na butelki, plany stółow, księgi gości, serwetniki, pudełeczka na prezenty to nasza specjalność.