">">zaproszenia, zaproszenia ślubne, warszawa, zaproszenia slubne, na ślub, na wesele, weselne - Art.Design Studio
Start O Firmie

 

 

 

O FirmiePDFDrukujEmail

Jesteśmy firmą, która powstała w 2002 r. Nasza siedziba mieści się w Warszawie.

Naszym atutem jest oferowanie najlepszych pod względem jakości Zaproszeń Ślubnych, Zawiadomień, Zaproszeń Okolicznościowych i Biznesowych Kart Świątecznych na Boże Narodzenie, Nowy Rok i Wielkanoc celem zaspokojenia potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów w Polscie i Europie.

Od chwili powstania firmy wyróżnia nas dynamiczny rozwój, napędzany pozytywnymi opiniami ze strony naszych dotychczasowych Klientów. Dziś produkty które oferujemy znajdują klientów w całej Polsce, oraz w wielu krajach Europy, zarówno w dużych jak i małych miastach. Na rynku polskim cieszymy się zaufaniem wielu firm i klientów detalicznych, które wybierają oferowane przez nas Zaproszenia Ślubne, Zaproszenia Okolicznościowe oraz Biznesowe Karty Świąteczne.
Najwyższa jakość oferowanych przez nas produktów i ich ekskluzywny charakter wyróżniają ofertę naszych Partnerów oraz pomagają im w kreowaniu niepowtarzalnego wizerunku swojej firmy.

Zajmujemy się dystrybucją szerokiej oferty produktów ślubnych. W naszej ofercie znajdują się: zawiadomienia oraz zaproszenia ślubne, menu weselne, winietki na stół, podziękowania dla gości, przywieszki i zawieszki na butelki, etykiety na butelki, koperty ozdobne, księgi gości, fotoalbumy, serwetki ozdobne. W ofercie jest także bogata oferta zaproszeń okolicznościowych na różne okazje. Dla firm oferujemy bogaty wachlarz Kartek Świątecznych, Kalendarzy oraz wszelkich usług poligraficznych.

Robimy wszystko, aby zaspokoić gusty nawet najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy do Państwa usług, a nasze produkty przygotowujemy dla Państwa z niezwykłą pieczołowitością i starannością, by były wyjątkowe, podobnie jak czekające Was wielkie wydarzenie.

Godziny pracy jakie podane są na naszej stronie to godziny umowne, staramy się być dostępni do Państwa dyspozycji "24 godziny na dobę". Jeśli mają Państwo do nas jakieś pytania, prosimy pytać o każdej porze dnia i nocy, udzielimy wyczerpującej odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania.

 

jm-wedding03

jm-wedding03

jm-wedding03

Zaproszenia Ślubne: w naszej ofercie bogaty wybór zaproszeń i zawiadomień na ślub i wesele, zaproszenia okolicznościowe, zaproszenia ślubne z nadrukiem i personalizacją. Zaproszenia na chrzest i komunię, studniówkę, urodziny, osiemnastkę. Znakomitej jakość koperty ozdobne. Doskonała jakość i przystępna cena to nasze główne atuty.

Kartki Świąteczne: naszym klientom biznesowym oferujemy najlepszej jakości kartki świąteczne na Boże Narodzenie, Wielkanoc i Nowy Rok. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, niebanalne wzornictwo, prostota formy, przy zachowaniu symboli świątecznych. Zakup naszych produktów napewno pomoże Państwu w utrzymaniu pozytywnych relacji biznesowych.

Dodatki na Ślub i Wesele: oferujemy także całą gamę dodatków ślubno-weselnych, upiększających ceremonię ślubną i zabawę weselną. Piękne winietki weselne, menu weselne, podziękowania dla Gości i Rodziców, przywieszki i zawieszki na butelki, plany stółow, księgi gości, serwetniki, pudełeczka na prezenty to nasza specjalność.